سیاسی یونسکو ممنوعیت ممنوع جزیره تاریخی

سیاسی: یونسکو ممنوعیت ممنوع جزیره تاریخی ژاپن ورود ممنوع جزیره

گت بلاگز اخبار حوادث جنایت 2.5 میلیاردی

مرد جوان هنگامی که نتوانست بدهی دو و نیم میلیاردی خود را بدهد، نقشه قتل مرد طلبکار را طراحی و اجرا کرد. او بعد از جنایت به ترکیه و یونان گریخت که چهار ماه بعد ا

جنایت 2.5 میلیاردی

جنایت 2.5 میلیاردی

عبارات مهم : ایران

مرد جوان هنگامی که نتوانست بدهی دو و نیم میلیاردی خود را بدهد، نقشه قتل مرد طلبکار را طراحی و اجرا کرد. او بعد از جنایت به ترکیه و یونان گریخت که چهار ماه بعد از جنایت هنگام بازگشت به کشور دستگیر شد.

به گزارش جام جم، ششم اسفند سال گذشته مردی با پلیس شهریار تماس گرفت و ازکشف جسد سوخته مردی در باغی در یکی از روستاهای اطراف شهریار خبرداد.

جسد سوخته متعلق به مردی بود که آثار ضربه های چاقو روی بدنش وجود داشت و حیوانات بخشی از بدن او را خورده بودندو چند قطعه اسکناس اطرافش افتاده بود . مقتول مدارکی همراه نداشت و به نظر می رسید چند روزی از مرگش می گذرد. ماموران به تحقیق از نگهبان باغ پرداختندکه معلوم شد او جسد را وقت سرکشی به باغ یافته و او را نمی شناسد.

جنایت 2.5 میلیاردی

بنابراین ماموران اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی خاص غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت شناسایی هویت مقتول 45 ساله به بررسی پرونده افراد گمشده پرداختند که معلوم شد از میان 17 پرونده مردان گمشده تصویر یکی از آنها که در کرج ناپدید شده است با مقتول مطابقت دارد.

خانواده او به پلیس آگاهی احضار شدند. با تحقیق از آنها معلوم شد که وی سی ام بهمن سال 96 از منزل بیرون رفته و بازنگشته و پلیس در جست وجوی او بوده است.

مرد جوان هنگامی که نتوانست بدهی دو و نیم میلیاردی خود را بدهد، نقشه قتل مرد طلبکار را طراحی و اجرا کرد. او بعد از جنایت به ترکیه و یونان گریخت که چهار ماه بعد ا

آنها هنگامی که در پزشکی قانونی حاضر شدند با دیدن جسد او را شناختند. ماموران در تحقیقات از خانواده مرد 45 ساله متوجه شدند مقتول اختلاف مالی دو میلیارد و 500 میلیون تومانی با مردی به نام حمید رضا داشته است.

آن روز هم با این مرد و مرد 60 ساله ای ملاقات داشته و سوار خودروی ون سفیدی شده است هست. این دو نفر به عنوان مظنون در این پرونده تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

ماموران منزل حمیدرضا را پیدا کردند و با حضور در آنجا پی بردند او به ترکیه رفته و خانواده اش نیز مدعی شدند از ماجرای جنایت خبر نداشته اند.

جنایت 2.5 میلیاردی

ماموران جهت دستگیری متهم به قتل از طریق پلیس بین الملل با پلیس ترکیه مکاتبه کردند، ولی معلوم شد او مدتی در آن کشور بوده و بعد به یونان رفته هست. ماموران ردپای برادر متهم به قتل که وکیل بود را در این پرونده به دست آوردند که چند روز پیش بازداشت شد.

وی در بازجویی پلیسی اعلام کرد برادر و عمویش به این جنایت دست زده اندو او شاهد آتش زدن جسد مقتول بوده هست. از وحشت هم سکوت کرده و راز جنایت پنهان مانده است.

مرد جوان هنگامی که نتوانست بدهی دو و نیم میلیاردی خود را بدهد، نقشه قتل مرد طلبکار را طراحی و اجرا کرد. او بعد از جنایت به ترکیه و یونان گریخت که چهار ماه بعد ا

با گذشت چهارماه از جنایت، متهم به گمان این که آب ها از آسیاب افتاده است از یونان به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمد که ماموران مستقر در فرودگاه امام خمینی(ره) موفق به دستگیری وی شدند.

متهم به قتل در اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی خاص غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران بازجویی و مدعی شد در این جنایت نقشی نداشته، ولی در جریان تحقیقات اعتراف کرد با همدستی عموی 60 ساله اش مرد طلبکار را کشته و برادرش از ماجرای جنایت خبر داشته است.

جنایت 2.5 میلیاردی

بعد هم راجع به انگیزه اش از این جنایت گفت: جهت سرمایه گذاری دو میلیارد و 500 میلیون تومان از مقتول گرفته بودم و نمی توانستم آن را بعد بدهم و می ترسیدم او دیر یا سریع چکی که در قبال بدهی داده ام را اجرا بگذارد و به دردسر بیفتم،بنابراین تصمیم گرفتم او را بکشم. بنابراین عنوان را با عمویم در میان گذاشتم که قول همکاری داد. آن روز دو نفری سوار خودروی ون سفیدی شدیم و سراغ مرد طلبکار رفتیم. وی افزود: او را در خیابان مهم محله گوهردشت کرج سوار کردیم و به بهانه فروش یک خودروی آزرا با خود بردیم. ولی در میانه راه متوجه شد خودروی آزرایی در کار نیست.

خواست از ماشین پیاده شود که مانع شدیم. در یکی از محله های جنوبی شهریار و داخل خودرو، عمویم طناب را به گردن مقتول انداخت و من با چاقو ضربه هایی به سینه و گردن او زدم که کشته شد. مانده بودیم با جسد چه کنیم. باغی در روستایی اطراف شهریار داشتیم که زیاد به آنجا نمی رفتیم . به آنجا رفتیم. از برادر وکیلم هم خواستم به آنجا بیاید. زمانی که از ماجرا باخبر شد شوکه شده است بود. در برابر چشمان وی کفی پلاستیکی خودرویمان که لکه های خون روی آن ریخته بود را روی جسد انداختیم و آن را به آتش کشیدیم و بعد سه نفری محل را ترک کردیم. من از وحشت از کشور خارج شدم. فکر نمی کردم بعد از بازگشت بازداشت شوم. سرهنگ مهدی سرپناه، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی پلیس خاص غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران دراین باره به جام جم گفت: با اعتراف متهم به قتل و برادرش، عمویش هم که در جنایت نقش داشت بازداشت شد. او نیز اعتراف کرد در روز جنایت با برادرزاده اش بود ه و طناب را وی دور گردن مقتول انداخته هست. جهت هر سه متهم پرونده قرار قانونی صادر شده است هست. تحقیقات تکمیلی از آنهاادامه دارد .

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | پرونده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz