سیاسی یونسکو ممنوعیت ممنوع جزیره تاریخی

سیاسی: یونسکو ممنوعیت ممنوع جزیره تاریخی ژاپن ورود ممنوع جزیره

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باید پیکان را می‌بردیم چون بهتر بودیم/ برنده اصلی، کمک‌داور بود ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از تساوی تیمش برابر پیکان گفت: ما باید امروز می‌بردیم چون تیم بهتر زمین بودیم.

باید پیکان را می‌بردیم چون بهتر بودیم/ برنده اصلی، کمک‌داور بود ، شفر

شفر: باید پیکان را می بردیم چون بهتر بودیم/ برنده اصلی، کمک داور بود

عبارات مهم : برنده

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از تساوی تیمش برابر پیکان گفت: ما باید امروز می بردیم چون تیم بهتر زمین بودیم.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از تساوی تیمش برابر پیکان در هفته چهاردهم لیگ برتر گفت: ما برابر تیم سوم لیگ بازی کردیم. ما باید امروز می بردیم چون تیم بهتر زمین بودیم.

باید پیکان را می‌بردیم چون بهتر بودیم/ برنده اصلی، کمک‌داور بود ، شفر

او افزود: ما در زدن ضربه آخر و زدن توپ در گل، قدرت کافی را نداشتیم. ما هر روز در تمرین تاکتیک های گلزنی و زدن ضربه نهایی را تمرین می کنیم ولی مسئله ما زدن ضربه آخر به دروازه هست. برنده بازی امروز، داور کناری بازی بود. او خیلی مرد با شجاعتی بود و خیلی خوب قضاوت کرد. خیلی واضح بود و همه دیدند که تصمیم داور جهت اعلام پنالتی اشتباه بود. کمک داور شاید ۳۰ متر با صحنه فاصله داشت و داور نزدیک تر بود. از کمک داور بابت تصمیم درستش تقدیر می کنم.

شفر ادامه داد: بعد از بازی قبلی هم گفتم که قضاوت در فوتبال کار مشکل هست. اگر الان پای روزبه را ببینید، متوجه می شوید که او بابت خطایی که رویش شد شانس آورد. آن اشتباه می توانست او را مصدوم و از تیم ملی دور کند. این اتفاق در مشهد هم رخ داد. بااهمیت ترین چیز در فوتبال، حفظ سلامت بازیکنان است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از تساوی تیمش برابر پیکان گفت: ما باید امروز می‌بردیم چون تیم بهتر زمین بودیم.

سرمربی استقلال ادامه داد: امیدوارم این آخرین باری باشد که چنین اتفاقی جهت بازیکنان ما در زمین ایجاد می شود. پیکان تیم خوبی بود که برابر ما بازی کرد. ما بعضی از توپ ها را از دست دادیم. هنگامی که که می خواستیم بازی سازی کنیم، این مساله گاهی باعث ایجاد ضد حمله جهت تیم پیکان می شد. باید در تمرینات آینده کار کنیم که همه جلوی ما با تمام نفرات می آیند که دفاع کنند و منتظر اشتباه ما هستند. باید زیاد فضاسازی کنیم و بعد پاس آخر را بدهیم. امروز دوباره دروازه ما بسته ماند. این خیلی توصیه مثبتی است که ما گل نخوردیم ولی توصیه منفی هم این است که گل نزدیم.

وی درپاسخ به سوالی راجع به استرس بازیکنان استقلال اظهار کرد: بعضی از بازیکنان ما پاس های یک ضرب و دو ضرب را خیلی طولانی می کنند. بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که باید سریع تر پاس بدهند. امروز شاید بازیکنانم به این علت که خیلی ها می گفتند پیکان تیم خیلی خوبی است کمی دلواپس بودند. شاید هم دلواپس این بودند که اگر پیروز نشویم چه می شود. به آنها گفتم که باید از دقیقه اول همه چیز را کنترل کنند. اگر پاس اول ما بد باشد، توپ را لو می دهیم و این مساله باعث می شود که حریف حمله کند و باعث خشم بازیکنان می شود.

شفر ادامه داد: ما باید طوری بازی کنیم که بازیکنان با آرامش پاس بدهند و رهبر وسط زمین هر لحظه باید با بازیکنان صحبت کند که آرامش داشته باشند و به آنها کمک کند. اگر نمی توانیم جلو پاس دهیم، باید توجه کنیم ۹۰ دقیقه وقت داریم و می توانیم توپ را به عقب بدهیم و از عقب تلاش مجدد کنیم. ما بازیکنی مثل نورافکن داریم که خیلی خوب بود ولی امروز گاهی می شد پاس بلند بدهد ولی پاس کوتاه می داد و گاهی هم برعکس. او بازیکن بسیار خوبی است و بازیکنان بزرگ تر باید با او و امثال او که جوان هستند صحبت کنند تا دقت کنند و عجله ای نداشته باشند. خیلی ها به من می گفتند که پیکان تیم خوبی است و می توانید یک امتیاز از آنها بگیرید. امروز فکر می کنم مشخص شد که اصلا یک امتیاز جهت ما خوب نبود و ما باید می بردیم.

باید پیکان را می‌بردیم چون بهتر بودیم/ برنده اصلی، کمک‌داور بود ، شفر

به گزارش ایسنا بعد از نشست خبری به شفر گفته شد که ظاهرا در قرعه کشی آزمایشی جام جهانی، کشور عزیزمان ایران و آلمان هم گروه شده است اند. او هم گفت: شاید فردا هم همین اتفاق بیفتد و چیزی معلوم نیست.

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از تساوی تیمش برابر پیکان گفت: ما باید امروز می‌بردیم چون تیم بهتر زمین بودیم.

واژه های کلیدی: برنده | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz